Zobacz film prezentacyjny

Strony7 - Tanie strony w 7 dni

Co jest
w pakiecie?

estetyczny wygląd

Czemu wybrać
właśnie
naszą
ofertę?

estetyczny wygląd

Zerowe ryzyko

Za przygotowanie wstępnego projektu
nic nie płacisz - ewentualne ryzyko
niepowodzenia bierzemy na siebie :)
estetyczny wygląd

Ciekawy projekt graficzny

Wygląd strony dostosowywany jest indywidualnie do branży, specyfiki firmy i życzenia Klienta. Sam projekt graficzny wykonywany jest na podstawie naszych autorskich układów stron.

Koniecznie zobacz jak powstają
nasze projekty graficzne:

> zobacz jak tworzymy <
estetyczny wygląd

80% stron
powstaje
w 7dni

Przy szybkiej komunikacji
Klienta i kompletności
podsyłanych materiałów.
estetyczny wygląd

Porównanie
z ofertami
konkurencyjnymi

Chcesz skorzystać
z kończącej się promocji?

Zadzwoń 888 433 777

(pn-pt w godz. 10:00-18:00)

lub wypełnij formularz:

 

Szanowy Kliencie,
prosimy o zapoznanie się z poniższym porównaniem. Ujęto w nim informacje, o których większość osób zlecających strony www nie ma pojęcia, a które często odbijają się później na działaniu strony oraz portfelu zlecającego.
Porównanie powstało na podstawie analizy konkurencji przeprowadzonej we wrześniu 2013 roku i dotyczy ofert tworzenia stron w cenie do 900zł netto.

Badany czynnikNasza oferta
Strony7.pl
Oferty konkurencyjne
z kategorii
"TANIE"
Projekt graficzny Indywidualnie dostosowany do branży, firmy i wymagań Klienta, powstający na zdefiniowanych autorskich układach. Zobacz jak tworzymy projekty. Najtańsze oferty polegają na wyborze przez Klienta gotowego szablonu z listy, w którym Wykonawca umieszcza materiały i ewentualne zdjęcia podesłane przez Klienta - szablony te przeważnie są pobrane z serwisów oferujących proste szablony za darmo, czego efektem jest ich rozpowszechnienie w Internecie w tysiącach kopii.

Droższe oferty polegają na wykorzystaniu nieco ładniejszych, lecz rozpowszechnianych w Internecie, gotowych (zdarza się, że płatnych) szablonów i próbie ich modyfikacji w celu osadzenia elementów reklamowych Klienta.
Zdjęcia do projektu graficznego
Do wykonania dobrego projektu potrzebne są dobre zdjęcia lub elementy graficzne. Nie chodzi tu o zdjęcia do np. galerii realizacji, lecz do użycia w głównym projekcie - przykładowo dla strony stomatologa: odpowiednio ostre zdjęcia ludzi z szerokim uśmiechem itd.
Niestety Klienci niezwykle rzadko dysponują dobrymi zdjęciami, które można by użyć w projekcie. W związku z tym, na podstawie umowy z komercyjnym bankiem zdjęć (w którym jest ponad 23 miliony fotografii), dostarczamy tego typu zdjęcia bez dodatkowych opłat - w cenie wykonania strony. Klient może brać czynny udział w ich wyborze :) Najtańsze oferty opierają się na zdjęciach podesłanych przez Klienta. Zdarza się także, że Wykonawca wykorzystuje zdjęcia znalezione w Internecie - np. w Google Grafika - co oczywiście nie jest zgodne z prawem. Za łamanie praw autorskich odpowiada zarówno Wykonawca jak i jego Klient.
Darmowe wykonanie wstępnej wersji projektu graficznego
Wiadomo, że nikt nie lubi kupować kota w worku - i być na podstawie umowy zmuszonym do akceptacji projektu graficznego, który nie przypadł Klientowi do gustu.
Zacznijmy od tego, iż nie podpisują Państwo żadnej umowy dopóki nie zobaczą Państwo, co biorą :). Nie ma także żadnych zaliczek!
Prezentacja wstępnego projektu graficznego jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Mogą Państwo zerwać dalszą współpracę gdy tylko uznają Państwo, że wykonany dla Państwa projekt jest na tyle zły, iż nawet modyfikacje nie są w stanie go doprowadzić do stanu używalności
W przypadku najtańszych ofert prezentacja jest zawsze darmowa :) - bowiem samodzielnie wybierają Państwo gotowy szablon :)
Oferty, w których Wykonawca musi wykazać się zaangażowaniem są przeważnie obarczone koniecznością podpisania umowy lub wpłaty zaliczki.
Czas realizacji projektu Przy założeniu dostarczenia przez Państwa kompletu materiałów już na początku współpracy oraz dobrego kontaktu - jesteśmy w stanie wykonać całą stronę w 7 dni roboczych. W przypadku najtańszych ofert zdarza się, że jest to możliwe w 48h - dotyczy to stron na gotowych szablonach.
CMS (System Zarządzania Treścią), Bezpieczeństwo witryny
Często jest to druga najważniejsza (obok projektu graficznego) składowa ceny strony internetowej
Wykorzystywany przez nas system CMS jest oprogramowaniem autorskim (napisanych w całości, od podstaw przez nas), nie udostępnianym w Internecie. Brak dostępu do kodu źródłowego przez osoby trzecie sprawia, iż nie jest on podatny na typowe włamania. Całkowita jego znajomość pozwala nam na swobodną jego modyfikację i rozbudowę. Prawie 100% konkurencyjnych ofert wykorzystuje rozpowszechniane w Internecie, darmowe systemy CMS. Najczęściej są to rozbudowane systemy takie jak WordPress lub Joomla!. Systemy te same w sobie są ciekawym rozwiązaniem - mają szerokie możliwości rozbudowy o setki darmowych modułów. Przez ogrom możliwości są one jednak bardzo trudne w obsłudze dla "przeciętnego Kowalskiego". Sens utrzymywania stron na tych systemach jest wtedy, gdy właściciel strony (czyli Klient) potrafi w pełni je obsłużyć (administrować) i na bieżąco konserwować (bardzo ważne!). Dlaczego? Bowiem darmowe systemy mają otwarty kod źródłowy, co oznacza, że hakerzy pobierają je i analizują kod w celu wykrycia luk bezpieczeństwa. Jeśli takie znajdą, mogą rozpocząć hurtowe, automatyczne ataki na setki tysięcy witryn - w tym także na Państwa. Takie ataki są bardzo częste. Na pewno niejednokrotnie napotkali Państwo przy próbie wejścia na stronę na taki komunikat:

Jest to klasyczny przykład włamania na stronę i instalacji na niej np. wirusów.

Konkurencja lubi wykorzystywać te systemy, bo nie tracą czasu na napisanie własnego autorskiego i bezpiecznego oprogramowania. Pobierają gotowy system, wybierają do niego gotowy szablon (rozpowszechniany w Internecie) , całość instalują w 3 minuty i konfigurują w kolejne 30minut. Po tym czasie mogą już osadzać teksty. Tak przygotowaną stronę oddają w ręcę Klienta. Jednak kto ma się zająć aktualizacją (która ma wpływ na bezpieczeństwo strony) tych systemów i ich modułów? Klient zostaje z tym sam, bowiem bardzo czasochłonne dla Wykonawcy jest zalogowanie się do każdego Klienta i wprowadzenie aktualizacji w wielu plikach. No chyba, że Klient dobrze zapłaci to wtedy raz na jakiś czas ktoś wgra aktualizację :)

Nieaktulizowane systemy, a także zły wybór modułów są przyczyną częstych włamań na stronę. Aby nie być gołosłownym, proszę tutaj zobaczyć jak wiele ludzi ma z tym problemy. Jeśli Państwa witryna padnie ofiarą ataku to często pełne jej odwirusowanie, zabezpieczenie jest kwestią wielu godzin żmudnej pracy DOŚWIADCZONEGO WEBMASTERA (który oczywiście wysoko się ceni). Niejednokrotnie zajmowaliśmy się tego typu pracą dla zdesperowanych znajomych (bliższych i dalszych), gdyż pierwotni Wykonawcy ich stron nie byli w stanie poprawnie tego wykonać. Jeśli zamówią Państwo stronę u konkurencji i padną ofiarą takiego ataku - proszę przypomnieć sobie Strony7.pl :)
Aktualizacje systemu CMS oraz naprawa błędów Aktualizacje są całkowicie bezpłatne przez cały okres utrzymywania strony na naszym serwerze i wykorzystywania naszego systemu CMS. Cała koncepcja zbudowanego przez nas systemu CMS polega na integracji wszystkich stron Klientów z jednym, głównym/bazowym systemem CMS zainstalowanym w jednej kopii na serwerze. Innymi słowy: wszyscy Klienci korzystają z jednego panelu CMS przy wykorzystaniu indywidualnych loginów i haseł. Taki sposób budowy powoduje, iż wprowadzenie aktualizacji w tym jednym miejscu jest od razu widoczne dla wszystkich użytkowników :) Możemy zatem skupić się udoskonalaniu systemu, a nie konieczności wprowadzania zmian wszystkim Klientom z osobna. W punkcie wyżej opisaliśmy dość dogłębnie częste problemy z aktualizacjami gotowych systemów CMS. Jeśli Wykonawca tworzy miesięcznie wiele stron, to po wygaśnięciu "okresu ochronnego" zawartego w umowie na pewno nie będzie aktualizować systemu, co ma wpływ przede wszystkim na bezpieczeństwo strony. Jedyne na co można liczyć to płatne zlecenia aktualizacji.
Pomoc w administracji i aktualizacji strony Każdy z Klientów może liczyć na bezpłatne 2 godziny (rocznie) pomocy w aktualizacji strony. Oznacza to, że jeśli chcesz wprowadzić zmiany tekstowe na stronie, dodać kolejne działy czy też zdjęcia - wystarczy, że podeślesz je do nas, a my bezpłatnie je wdrożymy. Jeśli natomiast darmowy czas się skończy - możesz zlecać nam aktualizacje w rozliczeniu godzinowym. Jednakże 90% utrzymywanych i administrowanych przez nas witryn mieści się we wskazanym limicie 2 godzin. Możliwość indywidualnego zlecenia wykonania prac - brak darmowych godzin wsparcia administracyjnego.
Usługa napisania tekstów Współpracujemy z:
  • profesjonalnymi copywriterami zajmującymi się przygotowywaniem tekstów marketingowych (niestety są to drogie usługi)
  • polonistami potrafiącymi sprawnie ułożyć odpowiednio długi tekst oferty w oparciu o wskazane dane źródłowe (np. wskazaną treść stron konkurencyjnych)
Wiele Klientów ma problem z dostarczeniem treści do wszystkich zaplanowanych działów w witrynie - często przesyłają do nas treści składające się z 3-8 zdań, co jest ilością niedopuszczalną z wielu względów. Dla właśnie takich Klientów znaleźliśmy rozwiązanie w formie możliwości dodatkowego zlecenia usługi napisania tekstów :)
Brak danych
Możliwość instalacji lub przeniesienia wykonanej strony na serwer wskazany przez Klienta Zdecydowaliśmy, że wszystkie wykonane przez nas strony z CMS muszą być utrzymywane na naszych serwerach z następujących powodów:
  • mamy możliwość dokonania szybkiej aktualizacji systemu CMS dla wszystkich Klientów jednocześnie (opisano wyżej)
  • sprawujemy pełną opiekę, monitoring nad stronami, dbamy o ich dostępność
  • nie rozpowszechniany kodów źródłowych naszego systemu, dzięki czemu zabezpieczamy się przed możliwością kradzieży systemu bez zakupu licencji
  • mamy pewność, że wykonana przez nas strona i system CMS będzie zawsze działać, gdyż konfiguracja naszego serwera jest zawsze odpowiednia. W przypadku instalacji na zewnętrznych serwerach, które mogą być różnie skonfigurowane, część funkcji strony lub CMS mogłaby po prostu nie działać
Klientom, którzy koniecznie chcą zrezygnować z naszych usług lub chcą przenieść wykonaną stronę na swój serwer, możemy przekazać statyczną kopię strony (pliki graficzne, .html, .css, .js) - bez systemu CMS.

Istnieje także możliwość takiej konfiguracji domeny, iż strona będzie osadzona na naszym serwerze, zaś poczta na innym (Klienta) serwerze - To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą pozostać w części na swoim dotychczasowym serwerze..
Istnieje możliwość instalacji na dowolnym serwerze spełniającym wymogi
Optymalizacja strony dla wyszukiwarek Każda wykonana przez nas strona jest zoptymalizowana dla wyszukiwarek. Dbamy m.in. o odpowiednią budowę nawigacji, nazewnictwo podstron, ułożenie odpowiednio zoptymalizowanych treści.. Tak. Optymalizacja na poziomie budowy strony, czasem dodatkowa optymalizacja treści.
Wstępne pozycjonowanie i linkowanie strony Każda wykonana przez nas strona jest linkowana - wstępnie pozycjonowana. Dajemy gwarancję na najważniejsza frazę, jaką jest [nazwa firmy] [miasto] - frazę, która pozwoli odnaleźć Państwa w Google po nazwie firmy i miasta. Dodatkowo każda strona jest wstępnie linkowana na frazy dodatkowe np. "stomatolog Hel", "dentysta Hel". W przeważającej części przypadków takie linkowanie dodatkowe przynosi zakładane efekty. Niestety nie możemy ich tutaj opublikować - wszystkich zainteresowanych tematem prosimy o kontakt telefoniczny, w którym przedstawimy konkretne dowody skuteczności tej metody. W zdecydowanej większości przypadku brak. Czasem usługa pozycjonowania jest tłumaczona jako "optymalizacja strony dla wyszukiwarek", co nie jest prawdą, gdyż pozycjonowanie (z ang. "link-building") polega na zdobywaniu linków z innych stron (np. z katalogów strony) do strony Klienta.

Etapy tworzenia strony internetowej

Złożenie zamówienia

Wypełnij formularz widoczny w górnej części strony i zaznacz opcję "jednocześnie chcę złożyć zamówienie". Odpowiemy najpóźniej w ciągu 24h (w dni robocze).

Wypełnienie formularza specyfikacji

Poprosimy Cię o wypełnienie formularza specyfikacji. Im więcej informacji nam udzielisz, tym lepiej dostosujemy projekt do wymagań i branży.

Stworzenie projektu

W ciągu 3-5 dni od podesłania specyfikacji i materiałów wyślemy Tobie propozycję wyglądu Twojej przyszłej strony internetowej.

Ocena, korekta
i akceptacja

Oczekujemy na ocenę wykonanego projektu, a następnie wprowadzamy wyszczególnione przez Ciebie poprawki do czasu Twojej pełnej akceptacji.

Wdrożenie treści, testy i publikacja

Osadzamy wszelkie dostarczone materiały tekstowe (i zdjęcia), przeprowadzamy testy działania i po weryfikacji publikujemy stronę.

UWAGA!
W promocyjnej i eksperymentalnej cenie 650zł netto możemy wykonać jeszcze tylko

kilkanaście

stron internetowych!
ten komunikat nie zostanie już więcej wyświetlony