Zobacz film prezentacyjny

Strony7 - Tanie strony w 7 dni

Co jest
w pakiecie?

estetyczny wygląd

Czemu wybrać
właśnie
naszą
ofertę?

estetyczny wygląd

Zerowe ryzyko

Za przygotowanie wstępnego projektu
nic nie płacisz - ewentualne ryzyko
niepowodzenia bierzemy na siebie :)
estetyczny wygląd

Ciekawy projekt graficzny

Wygląd strony dostosowywany jest indywidualnie do branży, specyfiki firmy i życzenia Klienta. Sam projekt graficzny wykonywany jest na podstawie naszych autorskich układów stron.

Koniecznie zobacz jak powstają
nasze projekty graficzne:

> zobacz jak tworzymy <
estetyczny wygląd

80% stron
powstaje
w 7dni

Przy szybkiej komunikacji
Klienta i kompletności
podsyłanych materiałów.
estetyczny wygląd

Jak tworzymy
projekty
graficzne?

Chcesz skorzystać
z kończącej się promocji?

Zadzwoń 888 433 777

(pn-pt w godz. 10:00-18:00)

lub wypełnij formularz:

 

Jedną z najdroższych rzeczy w procesie tworzenia strony internetowej jest projekt graficzny wraz z jego zakodowaniem (przełożeniem projektu graficznego wykonanego w Photoshopie do formy działającej strony internetowej).
Do wykonywania stron w ramach oferty Strony7.pl wykorzystujemy nasze autorskie układy, które indywidualnie dostosowujemy do firmy, branży i życzenia Klienta. Proszę tego nie mylić z typowymi szablonami. Między stronami wykonanymi na szablonie od razu widać podobieństwo, a w przypadku naszej metody taka sytuacja nie ma miejsca! Przykład szablonów ukazano z prawej strony.

 

Tak NIE robimy i nigdy robić nie będziemy:

Uczciwie podchodzimy do całego biznesu i chcemy przedstawić na czym polegają nasze układy. Specjalnie w galerii realizacji zaprezentowaliśmy na samej górze 4 strony wykonanie na jednym układzie:

Podobieństwa pomiędzy projektami:

  • duża mapka lokalizacji między projektem 1 a 4
  • przezroczysty pasek menu między projektem 2 a 3
  • zawinięty róg strony z numerem telefonu między projektem 2 a 3
  • kolor i krój czcionki nagłówków między 3 a 4

Różnice:

Pozostała część projektu graficznego jest całkowicie inna na każdej stronie. Całość jest zawsze dostosowana indywidualnie do każdego Klienta.

Wnioski:

Jak widać, mimo zastosowania podobnego układu, podobieństwa nie są do wychwycenia na pierwszy rzut oka dla typowego użytkownika. Co więcej - prawdopodobieństwo, że jeden użytkownik znajdzie się na obu stronach (różnych firm z różnych miast i z różnych branż) jest bliskie zeru. Co istotne - danego układu nie wykorzystujemy dziesiątki razy, gdyż różnego rodzaju układów przez 5 lat działalności utworzyliśmy prawie 100, a z każdym miesiącem przybywają kolejne.

Chcemy również zwrócić uwagę na fakt, iż praktycznie wszystkie firmy, nawet przy projektach za 1500 czy 3000zł, powielają niektóre elementy między stronami. Nie da się tego uniknąć. Wynika to czasem z pewnych trendów w tworzeniu stron, a czasem także nakazie Zleceniodawcy skopiowania pewnego pomysłu.

Etapy tworzenia strony internetowej

Złożenie zamówienia

Wypełnij formularz widoczny w górnej części strony i zaznacz opcję "jednocześnie chcę złożyć zamówienie". Odpowiemy najpóźniej w ciągu 24h (w dni robocze).

Wypełnienie formularza specyfikacji

Poprosimy Cię o wypełnienie formularza specyfikacji. Im więcej informacji nam udzielisz, tym lepiej dostosujemy projekt do wymagań i branży.

Stworzenie projektu

W ciągu 3-5 dni od podesłania specyfikacji i materiałów wyślemy Tobie propozycję wyglądu Twojej przyszłej strony internetowej.

Ocena, korekta
i akceptacja

Oczekujemy na ocenę wykonanego projektu, a następnie wprowadzamy wyszczególnione przez Ciebie poprawki do czasu Twojej pełnej akceptacji.

Wdrożenie treści, testy i publikacja

Osadzamy wszelkie dostarczone materiały tekstowe (i zdjęcia), przeprowadzamy testy działania i po weryfikacji publikujemy stronę.

UWAGA!
W promocyjnej i eksperymentalnej cenie 650zł netto możemy wykonać jeszcze tylko

kilkanaście

stron internetowych!
ten komunikat nie zostanie już więcej wyświetlony