Zobacz film prezentacyjny

Strony7 - Tanie strony w 7 dni

Co jest
w pakiecie?

estetyczny wygląd

Czemu wybrać
właśnie
naszą
ofertę?

estetyczny wygląd

Zerowe ryzyko

Za przygotowanie wstępnego projektu
nic nie płacisz - ewentualne ryzyko
niepowodzenia bierzemy na siebie :)
estetyczny wygląd

Ciekawy projekt graficzny

Wygląd strony dostosowywany jest indywidualnie do branży, specyfiki firmy i życzenia Klienta. Sam projekt graficzny wykonywany jest na podstawie naszych autorskich układów stron.

Koniecznie zobacz jak powstają
nasze projekty graficzne:

> zobacz jak tworzymy <
estetyczny wygląd

80% stron
powstaje
w 7dni

Przy szybkiej komunikacji
Klienta i kompletności
podsyłanych materiałów.
estetyczny wygląd

O firmie

Chcesz skorzystać
z kończącej się promocji?

Zadzwoń 888 433 777

(pn-pt w godz. 10:00-18:00)

lub wypełnij formularz:

Strony7 jest "nową marką" firmy WEBPC-GROUP, na doświadczeniu której opieramy się tworząc ten serwis, jak i strony Klientów.

Celem Strony7 jest dostarczanie dobrych stron internetowych dla firm i osób z ograniczonym budżetem. Do budowy strony wykorzystujemy zawsze aktualne techonologie, stosujemy się do standardów, dbamy o atrakcyjny wygląd tworzonych witryn, a także ich przejrzystość i funkcjonalność.

Zapewniamy naszym klientom kompleksową usługę tworzenia stron, opieki, zarządzania nimi oraz aktualizacji. Dążymy do tego, aby nasi klienci nie musieli się o nic martwić, nawet w przypadku, gdy nie posiadają odpowiedniej wiedzy na ten temat. Specjalizujemy się w praktycznie wszystkich usługach związanych ze stronami internetowymi, począwszy od projektowania i tworzenia, przez rozbudowę, aktualizację czy ich promocję, a na utrzymywaniu jej na własnych serwerach kończąc. Pracujemy tak, aby nasi klienci wracali do nas, gdy będą chcieli zmienić stronę lub ją zmodyfikować, rozszerzyć, wprowadzić dodatkowe funkcje, rozwinąć czy wypromować. Wszelkie usługi mogą wykonać u nas, nie martwiąc się o swoją stronę na każdym etapie.

Staramy się, by tworzone strony eksponowały głównie te cechy firmy Klienta, którymi wyróżnia się ona spośród konkurencji. Pomagamy Klientom segmentować elementy oferty w celu wyróżnienia najważniejszych jej składników już na pierwszym ekranie.

WEBPC-GROUP

WEBPC-GROUP (zobacz www - strona w trakcie przebudowy - uruchomienie 15.01.2014) istnieje na rynku od czerwca 2008 roku. W tym czasie wykonaliśmy prawie 600 stron i wizytówek firmowych dla Klientów z całej Polski, a także odległych zakątków świata (np. Tajlandia, Australia, USA).

Etapy tworzenia strony internetowej

Złożenie zamówienia

Wypełnij formularz widoczny w górnej części strony i zaznacz opcję "jednocześnie chcę złożyć zamówienie". Odpowiemy najpóźniej w ciągu 24h (w dni robocze).

Wypełnienie formularza specyfikacji

Poprosimy Cię o wypełnienie formularza specyfikacji. Im więcej informacji nam udzielisz, tym lepiej dostosujemy projekt do wymagań i branży.

Stworzenie projektu

W ciągu 3-5 dni od podesłania specyfikacji i materiałów wyślemy Tobie propozycję wyglądu Twojej przyszłej strony internetowej.

Ocena, korekta
i akceptacja

Oczekujemy na ocenę wykonanego projektu, a następnie wprowadzamy wyszczególnione przez Ciebie poprawki do czasu Twojej pełnej akceptacji.

Wdrożenie treści, testy i publikacja

Osadzamy wszelkie dostarczone materiały tekstowe (i zdjęcia), przeprowadzamy testy działania i po weryfikacji publikujemy stronę.

UWAGA!
W promocyjnej i eksperymentalnej cenie 650zł netto możemy wykonać jeszcze tylko

kilkanaście

stron internetowych!
ten komunikat nie zostanie już więcej wyświetlony